JARNÍ VÝPRODEJ - SLEVA -10% na všechny produkty, slevový kód: JARO10 + EXTRA SLEVA -25% na 1500 produktů, slevový kód: JARO25 Produkty ve SLEVĚ -25%

Domov je místo, kde vždy s radostí trávíme svůj čas. Vracíme se sem po náročném dni, s láskou zde trávíme čas s milovanými. Estilofina vznikla, aby přinášela do Vašich domovů nádherné zařízení a doplňky, které ho učiní ještě krásnějším. Estilofina rozhodně není jen dalším obchodem s nábytkem. Jsme online obchod, který pro Vás přináší ty nejžhavější trendy ze zahraničí.

Věříme, že každý milovník stylových věcí u nás objeví prvky, které dokonale zútulní jeho prostor. V naší nabídce objevíte i čalouněný nábytek, který lze přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům. Naším hlavním heslem při výběru produktů, které můžete objevit na našich internetových stránkách, je kvalita. Klademe vysoký důraz na estetickou stránku i na precizní zpracování.

Rozumíme, že vybrat si produkty online podle svých preferencí může být opravdu těžkým úkolem. Jsme tu pro Vás a obrátit se můžete na nás prostřednictvím zákaznické linky nebo zprávy. Náš personál je školený a vždy připraven podat Vám aktuální informace, poslechnout si Vaše poznámky pomoci Vám s řešením každé situace. Chceme, abyste z nákupu u nás měli radost a užili si skvělý pocit z krásných a kvalitních novinek ve Vaší domácnosti. S naší pomocí dosáhnete sen o stylovém domově mnohem snadněji, než jste očekávali.

Nakupování na našich stránkách je pohodlné i bezpečné. Vždy se snažíme přinést produkty, které splňují jen ten nejvyšší standard. Své nároky nikdy nepodlézáme a díky tomuto postoji pro Vás můžeme vybrat krásné kousky, které si zamilujete. Věříme, že na našich stránkách objevíte nové kousky v podobě doplňků i nábytku. Těšíme se na Vás!

Proč nakupovat u nás?

Kvalita nábytku

Každý z našich kousků je stylový, funkční a trvanlivý, abyste si mohli vytvořit dokonalý domov.

Doručení zdarma nad 12500 Kč

V Estilofine zajišťujeme doručení zdarma při objednávce nad 12500 Kč.

Bezproblémové vrácení zboží

V případě, že nejste spokojeni s produktem, umožňujeme vám bezproblémové vrácení zboží. My se postaráme o rychlé vrácení peněz.

Rychlé řešení reklamací

V Estilofine zajišťujeme rychlé a efektivní řešení reklamací. Máte-li jakýkoli problém s naším zbožím, postaráme se o něj co nejrychleji a bezproblémově.

Zákaznický servis

Naše zákaznické týmy jsou vždy připraveny zodpovědět dotazy, řešit problémy a pomoci vám s jakýmkoli nákupním procesem.

Spolehlivá firma

Jsme společnost, která působí na trhu 9 let ve 3 zemích. Jsme hrdí na to, že jsme se etablovali a získali si důvěru na trhu.

Novinky každý týden

Zajímáme se o trh a výběr nových produktů. Naše nabídka je neustále aktualizována, u nás vždy najdete něco nového a zajímavého.

Nábytek z celého světa

Snažíme se vám přinášet široký výběr nábytku z různých zemí, takže si můžete vybrat z různých stylů a designů, dle vašeho vkusu a preferencí.