Sedací vak RETROit Cobana Junior - 4 barevných provedení
RETROit-cobana-junior-black-004
RETROit-cobana-junior-grey-005
RETROit-cobana-junior-black-003
retroitcobanajuniorrose
RETROit-cobana-junior-black-set
RETROit-cobana-junior-grey-set
RETROit-cobana-junior-sand-melange-set
RETROit-cobana-junior-white-set
RETROit-cobana-junior-back-02

Sedací vak RETROit Cobana Junior - 5 barevných provedení

Původní cena cena s DPH: 8384,09 Kč
Sleva-1385,09 Kč
Prodejní cena 6999,00 Kč
Dotaz na produkt
Dostupnost: 2-3 týdny
Written by estilofina
60 100 1

Sedací vak RETROit Cobana Junior - 5 barevných provedení

Sedací vak RETROit Cobana Junior - 5 barevných provedení : .
6999.00 In Stock adminMirka
Sedací vaky

Sedací vak RETROit Cobana Junior - 5 barevné provedení

Cool sedací vak pro děti všech věkových kategorii, vhodný pro vnitřní i vnější použití.. Vyberte si ze 4 krásných barev ideálních pre chlapce i děvčata. RETROit Cobana Junior má přesne rovnaký exkluzivní dizajn jako naše oblíbená křesla RETROit - jednoduše jsou vyrobena v menší velikosti pro děti.

"Mami, chci také v mém pokoji RETROit sedací vak!" Teraz můžete splnit sen také vaším detěm o vlastném sedacím vaku. Vychutnejte si pokojnou chvilku společným čítáním knihy anebo se nechte děti hrát v zábavném nábytku. Nechte vaše děti pokračovať ve hře taky venku v záhradě. Útulný dětský nábytek je možné používat venku i uvnitř. Vaky jsou velmi lehké, což jim umožňuje velmi lehce přemístňovatť kolem domu anebo ich přenést do zahrady během léta.

Garantujeme, že plnění EPS v našich sedacích vacích je 100% bez toxických látek. Nemusíte sa obávat, že necháváte malé děti odpočívat a hrát se na židlích po celý den. Většina sedacích vaků na trhu obsahuje náplň s látkou spomalující hoření HBCD, o které se předpokládá, že je karcinogenní. Na ochranu životního prostředí a na zabezpečení zdraví zákazníka nikdy nepoužíváme kuličky s obsahem HBCD.

Nezapomeňte na bubon! U nás koupíte aj bubon, který dokonale ladí se sedacím vakem. Bubon můžete používat na vykládání nohou, ale rovněž jako odkládací prostor.

 

Vnitřní i vnější použití

Strávte příjemný čas na slunci v letních dnech. Při búrlivých nočních a daždivých dnech sa puf stane ideálním nábytkem před krbem. Používejte ho v obývacím pokoji, dětském pokoji, v zahrade i na terase – kde jen chcete!

 

Voděodolný

Neexistuje nic také jako špatné  počasí, jen nevhodné oblečení. RETROit je vyrobený ze syntetického materiálu olefín, kteřý je odolný vůči vodě a nemůže být napadnutý plísní. Takže relaxujte a vychutnejte si čerstvý vzduch!

 

Rýchlo na světlo

Ó, slunce je dnes tak silné! Naštěstí, tenhle výrobek je vyrobený ze syntetického materiálu, kteřý je velmi odolný vůči slunečním paprskům, což znamená, že barva na slunci nevybledne. Ale nezapomeňte se nakrémovat opalovacím krémem!

Rozměry:

Výška: 65 cm

Výška sedadla: 35 cm

Hloubka sedadla: 40 cm

Délka: 82 cm

Šířka: 65 cm
Hmotnosť: 7 kg velmi lehký, takže manipulaci s ním zvládnou i děti

Materiál:

100 % olefinové vlákno (odolné umělé vlákno podobné polypropylénu a polyetylénu) Všechny materiály mají najvyšší kvalitu - povrch z tvrzeného plátna, silný polyesterový spodní povrch, YKK zip a rozměrně stabilní náplň.

Čistenie: teplou vlhkou handričkou

Martindale (odolnost látky vůči  oderu): 20 000

Výplň: EPS kuličky (netoxické)

Vlastnosti: vhodné i do exteriéru

 
 
Hmotnost: 7.0000 kg
Souvisejíci produkty